Product Details
9648104012
M 4-0.7 x 12 Slotted Oval Machine Screw, Class 4.8 Steel Zinc. DIN 964 / ISO 2010
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | Out of Stock |
9648104012
M 4-0.7 x 12 Slotted Oval Machine Screw, Class 4.8 Steel Zinc. DIN 964 / ISO 2010
- Log In for Price
- UM: C
- Weight: 0.0030
| Product Specifications | |
|---|---|
| Diameter | M 4 |
| Thread Pitch | 0.7 |
| Length | 12mm |
| Head Wd. | 7.5mm |
| Head Ht. | 3.2mm |
| Drive Size | Full Thread |