Product Details
9639610100
M10-1.5 x 100 Slotted Flat Machine Screw, Brass. DIN 963 / ISO 2009
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | In Stock |
9639610100
M10-1.5 x 100 Slotted Flat Machine Screw, Brass. DIN 963 / ISO 2009
- Log In for Price
- UM: C
- Weight: 0.1292
| Product Specifications | |
|---|---|
| Diameter | M10 |
| Thread Pitch | 1.50 |
| Length | 100mm |
| Head Wd. | 18mm |
| Head Ht. | 5mm |
| Drive Size | Full Thread |