Product Details
9639604050
M 4-0.7 x 50 Slotted Flat Machine Screw, Brass. DIN 963 / ISO 2009
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | In Stock |
9639604050
M 4-0.7 x 50 Slotted Flat Machine Screw, Brass. DIN 963 / ISO 2009
- Log In for Price
- UM: C
- Weight: 0.0099
| Product Specifications | |
|---|---|
| Diameter | M 4 |
| Thread Pitch | 0.7 |
| Length | 50mm |
| Head Wd. | 7.5mm |
| Head Ht. | 2.2mm |
| Drive Size | Full Thread |