Product Details
9308020001
M20 Single Tab Washer, Steel Plain. DIN 93
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | In Stock |
9308020001
M20 Single Tab Washer, Steel Plain. DIN 93
- Log In for Price
- UM: C
- Weight: 0.0242
| Product Specifications | |
|---|---|
| Screw Dia. | M20 |
| Inside Dia. | 25mm |
| Outside Dia. | 50mm |
| Thickness | 1mm |
| Tab Width | 20mm |
| Tab Len. | 42mm |