Product Details
9109524150
M24-1.5 Hex Head Pipe Plug w/Flange, Stainless Steel A2 DIN 910.
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | In Stock |
9109524150
M24-1.5 Hex Head Pipe Plug w/Flange, Stainless Steel A2 DIN 910.
- Log In for Price
- UM: C
- Weight: 0.2060
| Product Specifications | |
|---|---|
| Diameter | M24 |
| Thread Pitch | 1.50 |
| Length | 14mm |
| Head Wd. | 22mm |
| Head Wd. | 29mm |
| Head Ht. | 13mm |