Product Details
8509603006
M 3-0.5 x 6 Slotted Pan Machine Screw, Brass DIN 85 / ISO 1580
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | Out of Stock |
8509603006
M 3-0.5 x 6 Slotted Pan Machine Screw, Brass DIN 85 / ISO 1580
- Log In for Price
- UM: C
| Product Specifications | |
|---|---|
| Diameter | M 3 |
| Thread Pitch | 0.5 |
| Length | 6mm |
| Head Wd. | 6mm |
| Head Ht. | 1.8mm |
| Thread Len. | Full Thread |