Product Details
8409705008
M 5-0.8 x 8 Slotted Cheese Machine Screw, Stainless Steel A4-70. DIN 84 / ISO 1207
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | In Stock |
8409705008
M 5-0.8 x 8 Slotted Cheese Machine Screw, Stainless Steel A4-70. DIN 84 / ISO 1207
- Log In for Price
- UM: C
- Weight: 0.0052
| Product Specifications | |
|---|---|
| Diameter | M 5 |
| Thread Pitch | 0.8 |
| Length | 8mm |
| Head Wd. | 10mm |
| Head Ht. | 3mm |
| Thread Len. | Full Thread |