Product Details
9308030001
M30 Single Tab Washer, Steel Plain. DIN 93
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | In Stock |
9308030001
M30 Single Tab Washer, Steel Plain. DIN 93
- Log In for Price
- UM: C
- Weight: 0.0799
| Product Specifications | |
|---|---|
| Screw Dia. | M30 |
| Inside Dia. | 31mm |
| Outside Dia. | 63mm |
| Thickness | 1.6mm |
| Tab Width | 26mm |
| Tab Len. | 52mm |