Product Details
8409503025
M 3-0.5 x 25 Slotted Cheese Machine Screw, Stainless Steel A2-50. DIN 84 / ISO 1207
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | Out of Stock |
8409503025
M 3-0.5 x 25 Slotted Cheese Machine Screw, Stainless Steel A2-50. DIN 84 / ISO 1207
- Log In for Price
- UM: C
- Weight: 0.0032
| Product Specifications | |
|---|---|
| Diameter | M 3 |
| Thread Pitch | 0.5 |
| Length | 25mm |
| Head Wd. | 5.5mm |
| Head Ht. | 2mm |
| Thread Len. | Full Thread |